Vi arbetar på LL-förlaget

Peter Wilcke, chef för LL-utgivningen
peter.wilcke@mtm.se

Hanna Larsson, förläggare
hanna.larsson@mtm.se

Amanda Idberg, redaktionsansvarig
amanda.idberg@mtm.se

Andreas Palmaer, förlagsredaktör
andreas.palmaer@mtm.se

Amalthea Frantz, förlagsredaktör
amalthea.frantz@mtm.se

Erika Larsson, förlagsredaktör
erika.larsson@mtm.se

Vill du skicka oss ett lättläst manus?
Läsa mer om manus

OBS! Du beställer inte böcker direkt av oss på förlaget.
Ta kontakt med Malin Elgborn om du önskar recensionsex av någon bok. malin.elgborn@mtm.se

Dela på Internet: